🔹#Σχεδιάζουμε_οργανώνουμε_υλοποιούμε ¦ Αλλάζουμε🔹
Αυτή είναι λοιπόν η είσοδος στον Πολυχώρος Αναψυχής & Αθλητισμού "πλατανότοπος Μαΐστρου"
που θα συναντούν οι επισκέπτες. Μετά την ξύλινη αυτοσχέδια κατασκευή,
πραγματοποιήθηκε η επιχωμάτωση και σήμερα με την συνεργασία του τμήματος
πρασίνου του Δήμου Αλεξανδρούπολης, έγινε η φύτευση λουλουδιών
γεμίζοντας με περισσότερο χρώμα και ζωντάνια τον χώρο.
Οι εργασίες πραγματοποιούνται στο πλαίσιο συνεργασίας των Φορέων του Δημοτικό Διαμέρισμα Μαΐστρου με τον Δήμος Αλεξανδρούπολης . ✔️Αν αναμονή της πληροφοριακής πινακίδας που θα τοποθετηθεί στο σημείο και θα είναι προσφορά μεγάλης τεχνικής εταιρίας και του Πολιτιστικός Σύλλογος Μαΐστρου.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgj2J3f8f_gtVd6WDoZXWJ_zGDNfp2lQyEXX8kyOt2ZiVNHFaUF7gekJfHk9vHYhVS_nVHMFJrsR8MQ6smLhrZklToBF3VWYt9GNO77Tmq9njZsGq9aOTFuJFKc5krT0kizTBSVDe1l5Lg/s400/45600119_2208736022715088_4234859701138882560_n.jpg)
Οι εργασίες πραγματοποιούνται στο πλαίσιο συνεργασίας των Φορέων του Δημοτικό Διαμέρισμα Μαΐστρου με τον Δήμος Αλεξανδρούπολης . ✔️Αν αναμονή της πληροφοριακής πινακίδας που θα τοποθετηθεί στο σημείο και θα είναι προσφορά μεγάλης τεχνικής εταιρίας και του Πολιτιστικός Σύλλογος Μαΐστρου.