Τρίτη, 27 Μαΐου 2014

Ποιοι εκλέγονται από την παράταξη "Πόλη και Πολίτες" στον Δήμο Αλεξανδρούπολης

logo
Ανακοινώθηκε η τελική κατάταξη των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων της παράταξης "Πόλη και Πολίτες" του Βαγγέλη Λαμπάκη, σύμφωνα με τα επίσημα αποτελέσματα του Πρωτοδικείου Αλεξανδρούπολης. Από την παράταξη εκλέγονται 25 δημοτικοί σύμβουλοι.
Δημοτική Ενότητα Αλεξανδρούπολης (εκλέγονται 23)
1. ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2.009
2. ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.720
3. ΜΥΤΙΛΗΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1.630
4. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1.625
5. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.618
6. ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1.584
7. ΓΚΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.301
8. ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1.297
9. ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1.169
10. ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.160
11. ΑΓΓΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1.091
12. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1.037
13. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 921
14. ΣΠΗΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 908
15. ΜΠΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 902
16. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 889
17. ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 837
18. ΤΣΟΝΙΔΟΥ - ΣΚΕΥΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 823
19. ΙΝΤΖΕΠΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 814
20. ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 798
21. ΖΗΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 776
22. ΤΕΡΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 768
23. ΒΡΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 767
24. ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 679
25. ΔΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 600
26. ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 582
27. ΠΑΝΤΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 574
28. ΑΣΠΙΩΤΗ ΑΝΝΑ 561
29. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 491
30. ΤΣΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 452
31. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 445
32. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 427
33. ΡΟΥΣΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 412
34. ΚΑΡΑΒΕΛΑΚΗ - ΔΡΑΓΑΝΙΔΟΥ ΕΡΑΤΩ 408
35. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 398
36. ΠΙΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 386
37. ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ - ΧΑΤΖΗΙΩΑΚΕΙΜ 380
38. ΞΑΝΘΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 376
39. ΜΠΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 362
40. ΔΕΛΚΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 315
41. ΚΕΛΕΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 311
42. ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 307
43. ΓΑΒΡΙΛΟΒΑ ΙΟΥΛΙΑ 306
44. ΧΥΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 297
45. ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 293
46. ΜΠΑΡΗ - ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 286
47. ΤΣΟΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 265
48. ΧΑΨΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 254
49. ΔΑΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 249
50. ΣΥΝΑΠΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 244
51. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΖΗΣΗΣ 239
52. ΓΙΑΓΛΗ - ΘΩΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 238
53. ΓΟΔΟΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 235
54. ΤΣΕΤΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 235
55. ΒΑΒΕΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 221
56. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 219
57. ΤΣΙΑΛΙΑΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 193
58. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 184
59. ΓΚΡΑΣΝΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 177
60. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 163
61. ΠΑΧΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 152
62. ΧΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 116
63. ΓΚΡΙΤΖΕΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 109
64. ΧΑΪΔΑΡ ΜΕΜΕΤ ΧΟΥΣΕΪΝ 101
65. ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΡΑΪΦ 92
66. ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΪΝ 89
67. ΓΕΡΑΡΔΗ - ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΚΩΝΣΤ. 88
68. ΒΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 81
69. ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΑΧΜΕΤ 80
70. ΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 55
Δημοτική Ενότητα Τραϊανούπολης (εκλέγεται 1)
1. ΦΑΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3.309
2. ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 900
3. ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 650
Δημοτική Ενότητα Φερών (εκλέγεται 1)
1. ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2.818
2. ΔΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2.323
3. ΜΠΑΪΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1.309
4. ΠΕΤΡΙΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1.185
5. ΚΟΛΓΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.112
6. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 793
7. ΓΙΑΓΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 541
8. ΚΑΡΑΞΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 238
9. ΚΟΡΔΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 179
Δημοτική Κοινότητα Αλεξανδρούπολης (εκλέγονται 9)
1. ΒΡΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 1.076
2. ΠΟΝΤΙΚΑ - ΟΥΡΟΥΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1.029
3. ΧΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 919
4. ΝΑΪΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 881
5. ΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 775
6. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 612
7. ΚΑΛΥΜΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 593
8. ΚΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 575
9. ΤΣΑΚΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 453
10. ΠΙΣΤΟΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 448
11. ΦΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 426
12. ΚΑΡΑΔΑΓΗΣ ΔΗΜΟΣ 357
13. ΣΑΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 307
14. ΜΗΡΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 282
15. ΤΑΤΕΒΟΣΙΑΝ ΕΛΕΝΑ 244
16. ΜΕΜΙΣ ΟΓΛΟΥ ΝΑΖΙΦ 119
Δημοτική Κοινότητα Φερών (εκλέγονται 3)
1. ΠΕΜΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 667
2. ΜΕΪΜΑΡΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 541
3. ΣΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 506
4. ΚΑΠΑΤΑΓΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 349
5. ΡΑΜΑΝΤΑΝ ΕΡΣΙΝ 69
6. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΣΙΟΥΛΦΑ ΠΑΡ. 23