Δευτέρα, 28 Απριλίου 2014

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης «Πόλη & Πολίτες»

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης «Πόλη & Πολίτες» είναι πλήρες και στελεχώνεται από 154 υποψήφιους συμβούλους οι οποίοι είναι:
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος Αλεξανδρούπολης
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

  1. ΑΓΓΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  2. ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣτου ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΑΣΠΙΩΤΗ ΑΝΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ
  6. ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ       ΑΧΜΕΤ του ΣΑΦΕΤ
  7. ΒΑΒΕΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  11. ΒΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΒΡΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  14. ΓΑΒΡΙΛΟΒΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΒΛΑΔΙΜΙΡ
  15. ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  16. ΓΕΡΑΡΔΗ – ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΓΙΑΓΛΗ - ΘΩΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  19. ΓΚΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  20. ΓΚΡΑΣΝΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ
  21. ΓΚΡΙΤΖΕΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  22. ΓΟΔΟΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  23. ΔΑΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  24. ΔΕΛΚΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  25. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  26. ΔΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  27. ΖΗΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  28. ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  29. ΙΝΤΖΕΠΕΛΙΔΟΥ –       ΣΥΤΜΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  30. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΑΡΓΑΖΗ
  31. ΚΑΡΑΒΕΛΑΚΗ – ΔΡΑΓΑΝΙΔΟΥ ΕΡΑΤΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  32. ΚΕΛΕΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  33. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  34. ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  35. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  36. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
  37. ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  38. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΣΑΒΒΑ
  39. ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  40. ΜΠΑΡΗ -       ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  41. ΜΠΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  42. ΜΠΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΗΤΡΟΥ
  43. ΜΥΤΙΛΗΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  44. ΞΑΝΘΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  45. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ
  46. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  47. ΠΑΝΤΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  48. ΠΑΧΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
  49. ΠΙΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  50. ΡΟΥΣΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  51. ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ       ΡΑΪΦ του ΜΕΜΕΤ
  52. ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  53. ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΛΑΣΚΑΡΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
  54. ΣΠΗΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  55. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  56. ΣΥΝΑΠΗ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  57. ΤΕΡΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
  1. ΤΣΕΤΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  2. ΤΣΙΑΛΙΑΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  3. ΤΣΟΝΙΔΟΥ - ΣΚΕΥΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΤΣΟΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  5. ΤΣΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
  6. ΧΑΪΔΑΡ ΜΕΜΕΤ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΕΜΕΤ
  7. ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΑΡΙΦ
  8. ΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ – ΧΑΤΖΗΙΩΑΚΕΙΜ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΧΥΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  1. ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΧΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    
  3. ΧΑΨΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ)
  1. ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ       ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΛΗΜΗ
  1. ΦΑΛΕΚΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΕΡΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΦΕΡΩΝ)
  1. ΓΙΑΓΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  3. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΔΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΞΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ
  6. ΚΟΛΓΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
  7. ΚΟΡΔΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΜΠΑΪΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  9. ΠΕΤΡΙΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
  1. ΒΡΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ
  2. ΚΑΛΥΜΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  3. ΚΑΡΑΔΑΓΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΜΕΜΙΣ ΟΓΛΟΥ ΝΑΖΙΦ του ΟΥΣΕΪΝ
  1. ΜΗΡΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΦΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΧΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
  1. ΝΑΪΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΑΣΣΟΥ
  2. ΠΙΣΤΟΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΡΚΑΔΙΟΥ
  3. ΠΟΝΤΙΚΑ - ΟΥΡΟΥΜΙΔΟΥ       ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΣΑΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΣΟΤ
  5. ΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  6. ΤΑΤΕΒΟΣΙΑΝ ΕΛΕΝΑ του ΕΛΙΖΜΠΑΡ
  7. ΤΣΑΚΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΕΡΩΝ)
  1. ΚΑΠΑΤΑΓΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΜΕΪΜΑΡΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΠΕΜΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
  4. ΡΑΜΑΝΤΑΝ ΕΡΣΙΝ του ΑΧΜΕΤ
  5. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΣΙΟΥΛΦΑ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΙΒΑΝ
  6. ΣΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΑΝΤΟΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΒΑΝΤΟΣ)
  1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΣΥΜΗΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΙΣΥΜΗΣ)
  1. ΚΑΖΑΚΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΦΟΥΝΤΟΥΤΖΑΚΛΗ   ΓΙΟΥΞΕΛ του ΛΑΤΙΦ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΕΙΑΣ        
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΕΙΑΣ)
  1. ΓΚΑΛΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
  3. ΚΑΣΠΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΚΕΡΕΜΕΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ    
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΔΑΝΙΟΥ)
  1. ΙΝΤΖΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΑΠΟΥΣΙΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΟΥΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  4. ΜΠΑΤΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΡΙΣΚΟΥ       
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΟΡΙΣΚΟΥ)
  1. ΑΛΜΕΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΓΙΟΦΤΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΟΥ
  4. ΡΟΥΦΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΩΡΙΚΟΥ         
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΩΡΙΚΟΥ)
  1. ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  2. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ του ΑΡΤΟΥΡ
  3. ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ       ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΗΣΟΥ     
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΒΗΣΟΥ)
  1. ΜΠΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΠΕΤΡΙΔΟΥ – ΜΕΝΕΞΑΚΗ       ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΡΚΗΣ           
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΙΡΚΗΣ)
  1. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ
  2. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΟΥ       
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΟΥ)
  1. ΓΚΕΝΤΖΕΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΔΟΥΚΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΝΟΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΠΕΡΙΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΗΣ         
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ)
  1. ΙΣΜΑΗΛΟΓΛΟΥ       ΙΣΜΑΗΛ του ΙΣΜΑΗΛ
  2. ΚΡΙΤΟΥ ΚΡΙΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΑΜΟΥΤ – ΜΟΥΡΣΕΛ ΣΕΒΙΛΑΗ του ΓΚΙΟΥΛΤΕΚΙΛ
  4. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΔΟΞΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΨΑΣ  
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΨΑΣ)
  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΤΣΟΠΟΥΡΙΑΝ - ΣΕΡΜΑΖΑΝΙΑΝ ΜΑΡΙΕΤΑ του ΒΑΪΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΛΟΥ         
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΠΛΟΥ)
  1. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  4. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΑΙΑΣ       
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ)
  1. ΚΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ της ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΣ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ         
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ)
  1. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΙΜΠΡΑΜ ΙΣΜΑΗΛ του ΙΜΠΡΑΜ
  3. ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΕΜΡΑΧ του ΕΡΕΤΣΕΠ
  4. ΜΟΥΣΤΑΦΑ – ΜΟΥΡΣΕΛ       ΜΕΤΙΧΑ του ΑΤΗΦ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ           
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ)
  1. ΒΟΣΒΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
  2. ΚΑΛΕΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ